حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درباره ما

حس شیرین یک خرید راحت

فروشگاه اینترنتی روپائو با هدف ارائه محصولات با کیفیت درجه یک در حوضه اکسسوری شامل ساعت و دستبند و … در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را شروع کرد‌ ، از زمان شروع به فعالیت مجموعه ما با وجود همه فراز و نشیب هایی که در پیش روی خود داشتیم توانستیم مسیر صعودی رو به جلویی داشته باشیم … تمام سعی ما بر این است که مشتری از خدمات مجموعه ما راضی باشند و حس خوبی نسبت به برند روپائو داشته باشند ، حس خوب مشتری برای ما بهترین تبلیغ است …

پاسخگویی فعال، راهنمایی و مشاوره، نقد و بررسی منصفانه و بی طرفانه و از همه‌ مهم‌تر، به روز رسانی قیمت محصولات از جمله راهکارهای روپائو بوده است که در زمینه خرید به کاربران کمک می کند تا از خرید خود خاطره و حس خوبی را داشته باشند. این رویکرد، همگی توسط افراد متخصص و کارشناس صورت گرفته تا وظیفه ی حیاتی انتقال اطلاعات و آگاهی برای خرید به بهترین شکل انجام گردد.
مدیر مسئول سایت و صاحب امتیاز سایت فروشگاه اینترنتی روپائو خانم “پریا عظیمی” است .
نحوه فعالیت فروشگاه اینترنتی روپائو به صورت شفاف فروش اینترنتی انواع ساعت و دستبند و اکسسوری مردانه و زنانه درجه یک است

سعی خواهیم کرد با کارهای نوآورانه لذت داشتن یک فروشگاه مورد اطمینان برای خرید سریع و بدون دردسر را برای شما فراهم کنیم. برگزاری جشنواره های شگفت انگیز تخفیفات، مسابقات عکاسی، بروزرسانی با بهترین محصولات اقداماتی است که تا به حال در این راستا انجام داده ایم.